Drátěná polička do koupelny do rohu - poradím se s vámi.

Jak vysoko ji mám dát? Bude nad vanou.
http://img.nadapenny.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě hádám dobře, že ten malý roh dole na fotce je roh vany. V tomto případě bych dala drátěnou poličku níž. Dám příklad - Budu se koupat a zjistím, že sprchový gel mám na poličce. Budu se muset z vany zvedat, bude mi zima, mohu uklouznout a udělat si úraz. Ano, vím, že já přemýšlím do detailů, ale už jsem zkrátka taková ;-) Z mého pohledu je polička vysoko. Jak jsem psala - dala bych ji níž.

Počkejte si na další názory a potom se rozhodněte ;-)

Další odpovědi:

Já naopak bych ji dala do výše,která by lahodila oku a vlasně vyplnila prázdný kout,polička je na odkládání a věc, kterou potřebuji, si dám předem k ruce.Naopak dole bych ji vlastně ani nepotřebovala,protože mohu vše potřebné postavit na kraj vany..

Bronzový

Já bych poličku umístila tak vysoko,aby bylo možné si z ní potřebnou věc vzít,když sedím ve vaně.

Bronzový

Výška umístění poličky závisí na tom v které části vany bude. Pokud chcete umístit poličku do rohu u kterého při sezení ve vaně máte záda, umístil bych jí raději výše aby jste při vylézání z vany o ní každou chvíli nezavadil a nelovil propriety ve vodě. Pokud bude polička v rohu kde máte nohy, nehrozí takové nebezpečí kontaktu jako v předcházejícím případě, a může byt umístěna mnohem níže. Jak ale přesně? Vyzkoušejte si to na sucho. Požádejte manželku (předpokládám, že je menšího vzrůstu než vy)aby si sedla do vany a natáhla se po poličce kterou jí přidržíte tak aby pohodlně dosáhla na horní poličku a tam by měla být ideální výška umístění poličky. Jiná věc je estetický dojem. Tedy jestli se vám to umístění bude líbit, potom se musíte rozhodnout mezi užitečností a vzhledem.

Zlatý

A já bych se na to vyprdnul.
Máš hezkou novou koupelnu a chceš tam dávat poličku. Buď tam dej poličku z jiného materiálu nebo si sežeň alespoň víc těchto poliček na výměnu.
Ono za nějaký čas ta polička chytne povlak a už nebude tak hezká a taky začne rezatět.
Já to vím ze své zkušenosti. Že je nerez? To možná, ale je svařovaná a sváry nejsou nerez.
Ale je to tvoje věc.

Diskuze k otázce

anonym

Jahodě, Deltě, Lorja, Tata, Miroslav st.

Zlatý

Jahoda

Nemáte zač :-) Přeci tu jsme od toho, abysme si pomáhali a radili.

Jak to s tou poličkou dopadlo? Dal jste ji níž, víž, nechal jste ji tak, jak je na fotce atd.? ;-)

anonym

Ještě jsem se nerozhodl. Asi ji dám níž?

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.