Drátěná polička do koupelny do rohu – poradím se s vámi.

Jak vysoko ji mám dát? Bude nad vanou.
http://img.na­dapenny.com/t20/102­40/nadap172946721­200230.jpg

Nejlepší odpověď
Jahoda

Určitě hádám dobře, že ten malý roh dole na fotce je roh vany. V tomto případě bych dala drátěnou poličku níž. Dám příklad – Budu se koupat a zjistím, že sprchový gel mám na poličce. Budu se muset z vany zvedat, bude mi zima, mohu uklouznout a udělat si úraz. Ano, vím, že já přemýšlím do detailů, ale už jsem zkrátka taková 😉 Z mého pohledu je polička vysoko. Jak jsem psala – dala bych ji níž.

Počkejte si na další názory a potom se rozhodněte 😉

Další odpovědi
Delta

Já naopak bych ji dala do výše,která by lahodila oku a vlasně vyplnila prázdný kout,polička je na odkládání a věc, kterou potřebuji, si dám předem k ruce.Naopak dole bych ji vlastně ani nepotřebovala,pro­tože mohu vše potřebné postavit na kraj vany..

lorja

Já bych poličku umístila tak vysoko,aby bylo možné si z ní potřebnou věc vzít,když sedím ve vaně.

Tata

Výška umístění poličky závisí na tom v které části vany bude. Pokud chcete umístit poličku do rohu u kterého při sezení ve vaně máte záda, umístil bych jí raději výše aby jste při vylézání z vany o ní každou chvíli nezavadil a nelovil propriety ve vodě. Pokud bude polička v rohu kde máte nohy, nehrozí takové nebezpečí kontaktu jako v předcházejícím případě, a může byt umístěna mnohem níže. Jak ale přesně? Vyzkoušejte si to na sucho. Požádejte manželku (předpokládám, že je menšího vzrůstu než vy)aby si sedla do vany a natáhla se po poličce kterou jí přidržíte tak aby pohodlně dosáhla na horní poličku a tam by měla být ideální výška umístění poličky. Jiná věc je estetický dojem. Tedy jestli se vám to umístění bude líbit, potom se musíte rozhodnout mezi užitečností a vzhledem.

Miroslavst

A já bych se na to vyprdnul.
Máš hezkou novou koupelnu a chceš tam dávat poličku. Buď tam dej poličku z jiného materiálu nebo si sežeň alespoň víc těchto poliček na výměnu.
Ono za nějaký čas ta polička chytne povlak a už nebude tak hezká a taky začne rezatět.
Já to vím ze své zkušenosti. Že je nerez? To možná, ale je svařovaná a sváry nejsou nerez.
Ale je to tvoje věc.

anonym

Jahodě, Deltě, Lorja, Tata, Miroslav st.

Jahoda

Nemáte zač 🙂 Přeci tu jsme od toho, abysme si pomáhali a radili.

Jak to s tou poličkou dopadlo? Dal jste ji níž, víž, nechal jste ji tak, jak je na fotce atd.? 😉

anonym

Ještě jsem se nerozhodl. Asi ji dám níž?