Michal Kole

Drape, napsal jsi nelogičnost: To je jako, kdyby jsi šel nakoupit, ale musel bych si zboží dovést od výrobce do obchodu

🙂 😁

Nic neříkám, špatně se vyjádřit nebo špatně formulovat odpověď může každý

Nejlepší odpověď
Bedy

Jaká je tedy otázka?

Další odpovědi
Drap

Možná se ti to zdá nelogické, ale tak to ve skutečnosti je. Kolik znáš lidí, kterým pracák zprostředkoval práci bez jejich vlastního přičinění, popřípadě ještě odbornou a z domova, jak požaduješ ty ?