johana 56

Dráp smazal spořící účet,ale kam zmizela moje odpověď?

Nevznikla žádná škoda,těch pár drobných stejně nemá cenu někam posílat.

Doplňuji:
Že by Anonymous?

Nejlepší odpověď
led

Drap sa vo svojom príspevku ospravedlňoval za zmazanie „spořícího účtu“. Spolu s jeho otázku do nenávratna zmizli aj odpovede k otázke. (možno ich majú admini vo zvláštnej zásuvke do silvestrovského programu)

Drap by mohol naozaj zmazať otázku, len za aspoň jednej z dvoch podmienok:
1 – ak by mal administrátorské práva
2 – ak by dokázal nabúrať stránku (bol by hacker, či ný záškodník)

Další odpovědi
Drap

Nebyla to otázka, jen upozornění, že jsem smazal otázku týkající se reklamy. Společně s otázkou zmizí i odpovědi, to je to, proti čemu se tady ozývalo spousta hlasů.Nebyly u ní žádné body, tudíž nikdo nepřišel k úhoně. Omlouvám se ti, i když jsi také nic nepozbyla a na tvoji odpověď nikdo nereagoval.
Pokud by jsi měla otevřený profil, tak bych ti napsal, takhle nebylo kam.

Děda Louda

Server sice nese název odpovědi.cz, ale nevím, co tě vede k hledání odpovědi na neexistující (smazanou) otázku.

johana 56

Moc děkuji,už jsem pochopila.