Drahe kameny

Verite na silu kamenu,libi se vam drahe kameny i polodrahokamy,jakym davate prednost- velikost, barva, tvrdost.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Věřím, že drahé kameny a polodrahokamy mají léčivou a podpůrnou sílu, doporučuji křišťál, ten zavěste do prostoru, má očistnou sílu a vyzařuje pozitivní energii do prostoru. Je dobré ho jednou za čas omýt, či při úplňku přes noc vystavit měsíčnímu svitu. Dále doporučuji mít u sebe menší kamínek, každý dle svého znamení, třeba pro střelce je povzbudivý amethyst, pro ryby je vhodný tyrkys, blížence malachit atd.

Zdroj: http://www.astroesoterika.cz/p olodrahokamy%20stranky/citrin. htm

Další odpovědi:

Souhlasím s Klarisa ale to nakládání kamenů přes noc do vody by mělo být hlavně při silné záři měsíce a trochu čerstvých a čistých květin jinak asi můj nej kámen je Hyacint nebo Heliotrop,v té inter. adrese dej druhý obrázek(pod tou mapou)a dej Léčivá moc kamenů

Zdroj: www.garda.cz

Zlatý

Na pohled jsou pěkné ale nevěřím v jejich nějakou moc a sílu.Zajímavé jsou třeba vltavíny které mají sopečný původ.

Stříbrný

Drahokamy a polodrahokamy se mi líbí, ale v nějakou jejich zázračnou sílu nevěřím. Asi neupřednostňuji žádný, nějak mě obecně nelákají, ale kdybych měla vybrat tak ametyst a jantar.

Pokročilý

Věřím na kameny,mám jich doma za pár tisíc,vždy když mi něco je přikládám si je na tělo.Mám různé barvy od bílé po černou.polodrahokamy mě vyléčili z nemocí.Např.černý magnetit rozpuští nádory,červené kameny např.rubín léčí nemoci krve.Také namáčím kameny do vody přes noc a vodu druhý den vypiji.Nejraději mám kámen fluorit a křišťál.

Bronzový

V sílu kamene věřim. Žádné nemám , protože mi přijde zbytečné utrácet za cennosti. Radši koupim oblečení nebo jídlo.
Líbí se mi Granát

Bronzový

Já na nějaký kamení nevěřím.

Když někdo něco takovýho řekne, tak se mi vybaví, jak jsme jednou byli u nás v Domažkách na Chodských slavnostech a v jednom stánku tam prodávali taky takový ty "kameny" ale udělaný ze dřeva. A dvě ženský se v tom velkým koši hrabaly a jedna říká druhé: "To je jako s těma polodrahokamenama. Musíš si vybrat ten, který ti dává tu nejpříjemnější energii." A přitom byly určitě všechny ty rádoby šutry vyrobený ze stejnýho stromu... No já se smála ještě doma.

Na silu naozaj neverím... Ale celkom sa mi páčia, najviac asi tyrkis a ametist...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.