Barry

DPMS OFF MODE -co je to? Naskakuje mi to při startu počítače.

Při startu počítače se mi ukazuje na monitoru DPMS OFF MODE a po chvíli počítač začne pískat, aniž naskočí Windows. mezitím se ukazuje i PLEASE CHECK SIGNAL-musím vše vytánout z EE a několikrát restartovat.

Nejlepší odpověď
Dandi

Jedná se o chybu zobrazení. Takže chyba bude buď v grafické kartě, v kabelu, nebo v monitoru při příjmu signálu. Zkuste napojit monitor na jiný počítač. Pokud monitor pojede, tak je chyba v grafické kartě.

Další odpovědi
Lencis

Možné chyby

  • chyba monitoru
  • chyba grafické karty nebo ovladačů (nekorektní ovladače)
  • chyba cesty signálu od karty k monitoru