muhamed

Dovoz z Turecka na trznici

Kdo byl v Turecku tak asi byl na trznici, kde se prodava hodne obleceni nektere vypadaji opravdu dobre jako 100% prave ale treba za polovicni cenu. Co kdybych jel parkrat za rok nakoupit nejaky obleceni a pak ho prodaval na nejake trznici nebo internetu. Myslite, ze by se to vyplatilo? A co bych k tomu potreboval?

Odpovědi
baghira

Potřebuješ peníze, za které nakoupíš zboží a dopravu. A pokud se jedná o padělky značkového zboží, potřebuješ fakt dobrýho právníka.