hanulka11

Dovolíte ,abych vás všechny pozdravila po krásné dovolené ?

Už jsem se mezi vás těšila.
Doplňuji:
Odpočatá, opálená, plná krásných dojmů a zážitků, kdo neviděl Santorini a Naxos .....vřele doporučím , moc krás se tam snoubí a je to hrozně moc zážitků na vstřebání.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Děkuji a také zdravím a vítám zpět.

Další odpovědi
annas

Hanulko, vítejte. Určitě jste se měla dobře.

anonym

Zdravím též,jaké jsou zážitky?Navštivili jste něco,co by jste nám mohla doporučit?

tom004

Takové „otázky“ čtu nejraději.Vítej zpět.Ariadna na Naxu kdysi zůstala,i když možná nedobrovolně.

hanny 2

Ahoj Hanulko,moc Tě vítám,promiň že Ti tykám!Už nám bylo po Tobě smutno.Tak co – opálená,odpoča­tá,nabitá energií........?

arygnoc

vítej spátky.

;*

jennysh

Taky vás zde vítám. Jak bylo na dovolené?

tuCZek

Welcome Home :)

coco

Upřimně? Tiše závidím, protože my už druhý rok pojedeme do pr***e…:)

anonym

Konecneeee !
P.S. A moje zavist se projevi tak , ze odedneska 14 dni zadne palecky !! :-p -iv-

Berušinka

Já také zdravím =) .. snad jste si to tam Hanulko užila =)

HDMI

jj ale mě to nezajímá ☹