Michal Kole

Dovolili by jste svému dítěti „vlézt do postele s holkou“ od 15 nebo až 18, kdy nebudete za potomka právně zodpovědní ?

Nejlepší odpověď
manon

Myslím, že si většinou nežádají o povolení :)

Další odpovědi
anonym

Ne,proto že mám postel malou a s manželkou bych se s nimi nevešel!

Lucijej

Zakazování nic neřeší aneb jak se říká zakázaného největší díl.
Tady je důležité instruovat a když už se něco stane, tak je jasné, že se rodiče rozčílí, ale jestli rodiče za něco stojí, tak se snaží svému dítku pomoct situaci vyřešit, ať je nebo není plnoleté.

briketka10

dítě nemám a své mamky sem se neptala :o)

Ar

Michale s tebou, jedině po mé smrti

salsa verde

Můj tatínek vždycky říká: to že ti bylo 30…35…atd neznamená že ti nemůžu dát pár facek 🙂 takže jak říká Lucijej- včas instruovat a když bude nějký průser stejně budu uvažovat jak mu/jí pomoct

Hlada

Přemýšlet nad událostmi, které nemohu ovlivnit je ztráta času.

Lakeysha

Nejlepší způsob, jak přimět děcko k rebelii a vzdoru, je mu něco jednoznačně zakázat. Pokud mu nedokážet předložit nějakej inteligentní důvod, proč to nedělat, nebo pokud si s nim o tom nedokážeš na rovinu pokecat, s tim že mu osvětlíš všechna pro a proti, tak ho radši nech bejt a dej mu na cestu kondom, ať je aspoň bezpečnej…a žádnej ideální věk neexistuje, kadej člověk se „na to cítí“ v jiným věku…

venkovan

Dcera má správnou sexuální orientaci – takže do postele s holkou nepoleze. jedině snad kdyby sae jednalo o nějaké nouzové přespání kde v jedné posteli spí celý turistický oddíl.

Lukasy

Od 15 muže a poučeny o bezpečnosti by davno byl.

anonym

TAK PRŮSER BYL, ŽE TVOJI RODIČE SKONČILI V POSTELI!!!!!! Mohl být klid a parazit Kolesa, co sem chodí onanovat, mohl uschnout na koberci…