Dovolená v Izraeli?

Dobrý den, máte někdo prosím zážitky,zkušenosti z dovolenou v Izraeli , popř. s CK, která Vám zájezd organizovala.Děkuji za odpověď.Roman

Odpovědi
rizoletka

Ahoj , loni jsme využili služeb CK Avetour.Prožili jsme krásnou dovču s pěkným ubytováním a fajn lidma. V budoucnu určitě využijeme jejich služeb.

MirkaGuo

Izrael má určitě co nabídnout. Je to země, která má spoustu historických a biblických míst. Nějaká ta poznávačka stojí za to. CK Avetour létá do Izraele více než 10 let, info najdete třeba i na facebooku.