Avatar uživatele
clapka

Kde jste byly a kam by jste mi doporučili na svatební cestu??

Ahojky, prosím Vás, kde jste byly na svatební cestě? Zrovna si se snoubencem :) vybíráme, ale nemůžeme se shodnout. Děkuji za rady a typy :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3655 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Záleží na časových možnostech a na rozpočtu. Pokud nemáš moc nízké limity, tak já jsem byla na svatební cestě na Novém Zélandu, v Austrálii a na Fidži. Nebylo to až tak špatné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Škoda, že otázka je určená pouze ženám, taky bych rád něco napsal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

V místní krčmě, poté se se mnou ale rozvedla.

Určitě záleží na tom, jestli se vám líbí teplo/zima a jak píše Lamalam-finance. Paříž je vcelku profláknutá, osobně bych třeba rád jel do Benátek, celková Itálie je krásná, máš tam moře, vinice a je tam klima podobné jako u nás oproti např. Egyptu, dále se pořádají krásné akce v Německu či Rakousku, zde jsou také krásné poutě, to samé se dá říci o nostalgické Británii.
Je hodně krásných míst a na týdenní výlet nemusíte ani mít statisíce k útratě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Já byl v Krkonoších a bylo to super 🙂 Hlavně někam jeďte, mrzí mě, že spousta párů si líbánky neužije. My to měli super také v tom, že jsme odjeli hned druhý den po svatbě (svatební cesta po půl roce nemá IMHO moc smysl)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Milan8911

Pokud chcete do Evropy, tak jednotlivé tipy a informace o státech v Evropě najdete na www.evropske-staty.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slavomíra

A kdy se berete? Zálěži i na tom jak jste oba naroční. Ségra se vdávala v létě takže na svatebku jeli taky rovnou v létě. Když je hezky i tady tak je zbytečný jezdit až někam na druhou stranu světa, byly v Řecku a chválili si to. Jen si teď nevybavím na jakým ostrově byly..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

A jaké místo doporučíš?

před 1639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pavlusaslune

Ahoj, já měla svatbu na začátku srpna, vdávala bych se normálně každý vííkend, tolik práce s tím sice bylo, ale vše se vyplatilo a stálo to za to! Ale k vé otázce, o týden pozdeji jsme letěli na dovolenou – svatební cestu do Turecka. Turecko máme dost oblíbené. Takže za mě Turecko jen doporučuji

před 3501 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
clapka

emefej: taky klidně napiš názor, ale raději budu za radu na tip :P v září, ale ještě v září bych chtěla jet, takže nepotřebuju někam daleko. Teplo bude i tady poblíž, prosím Vás, ale hlavně Chorvatsko vynechat. Máte zkušenosti s cestovkou www.brenna.cz? Přítel od tama dones katalog, tak uvažuju nad jejichma destinacema..

před 3628 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Elena01

kolegyně, tento roks toutou cestovní kanceláří poletí do Řecka, dostala typ od své kamarádky. No co v Chorvatsku je v září ještě krásně :D Ale chápu, jet na svatební cestu autem není zrovna to právě ořechové. Na svatební cestě měnit kolo u auta nebo dostala pokutu.. :-/

před 3627 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Elena01

Záleží kdy se berete a kdy byste chtěli jet. Známá se vdávala v září a v listopadu pádily do Ekvádoru. Já osobně jsem spíše na válení po pláži a menší tůry po památkách na podobných věcech.

před 3635 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
clapka

Ekvádor je už šíleně daleko. Já chci do toho Řecka, ale přítel by chtěl někam dál. Byly jste v tom Řecku někdo v opravdu krásným hotelu, kterej Vás posadil na zadek? Případně uvítám i mimoevropský typ když to nebude na druhé straně polokoule

před 3561 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek