Dovolání se na „drahé“ číslo

Je reálná tato situace? Zavolá automat z nějakého „normálního“ čísla ať pevného nebo mobilního. Když to vezmeme, tak se „típne“ hovor. Zavolá se zpět, žádná hláška nezazní a rovnou se přepojí na „drahé“ číslo.

Nejlepší odpověď
dagry

Anonyme to je bohužel tvůj problém. Jak už tady bylo několikrát psáno, jestliže mi někdo volá tak asi něco po mě chce. Já teda zásadně na neznámá čísla zpět nevolám. Počkám si jestli se ozve znovu a když ne… jeho problém.
Ale mě nenachytá.