poa.li

Dovedete si představit život bez elektřiny? Vážili bychom si něktrých věcí více?

Odpovědi
anonym

V dnešní době si nedokáži představit,že bych nemohl používat el.energii.Ne proto,že bych nemohl využívat PC,TV a jim podobné,ale proto,že by jsme se vrátili na stromy!

mojitek

Zpětně to asi nelze,protoze bez elektriny by nefungovalo vic veci nez PC,TV,atd. Ale neverim ze bysme se tim vratili na stromy.Pravda je,ze bysme si hodne veci o hodne vic vazili..

ten který je

Myslím si že by to byl pěkný masakr.Představme si jen výrobu potravin.Ono by to nějakou dobu vydrželo,ale nakonec by vše skončilo vražděním v ulicích a totálním kolapsem civilizace.