Avatar uživatele
Pavel1212

„Dotkne“ se vás jaksi stávka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, fablen, anonym před 4697 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano

Dotkne se každého, vůbec nezáleží na subjektivních pocitech a regionu. Já žiju v Praze, kde metro denně přepraví 1,4 mil. cestujících. Bez metra je totální kolaps, protože Praha má od západu k východu cca 35km a to se pěšky prostě nedá. Navíc je to poprvé v historii, kdy se metro zastaví.
A jak se dotkne nás všech? Pokud to nevíte zlatí sympatizanti, tak jen stávka ČD znamená hospodářskou škodu 320 mil. Kč. To je přímá ztráta, navíc řetězový dopad na ostatní odvětví. To není kritika, jen suché racionální konstatování.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

Ano

Nedostanu se do práce – už tak dojíždím denně 50 km busem a teď když zablokují hlavní tahy, z nichž jeden používám, dojedu akorát tak na kraj Prahy a pak se můžu jít klouzat, protože nemám šanci ujít přes 12 km v rozumném čase a ještě mít sílu celý den celý den chodit po pracovišti
Z toho důvodu budu muset jet z volna ve středu do Prahy a zůstat tam až do pátku a budu nejspíš spát v místnosti plné dalších zaměstnanců – celkově nás bude přebývat různě po pracovišti přes 80, protože nemáme šanci a nemůžeme zastavit provoz…
ZA MĚ NESTÁVKUJETE!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano

Dotkne dost silně. Budu muset udělat celou řadu změn a uplně překopat program. Neni to příjemné, ale i přes to souhlasím a podporuji stávkující.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ne

Stávku po prvé schvaluji. A říkám jen houšť a větší kapky.
Je třeba spíš napsat kdo ukradl kolik miliard, pak těch 320 milionů nebude nic.
Nehodlám dál podporovat zloděje a dívat se na to jak se mi vysmívají do tváře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano

Ano, ale moc to neřeším. A to nejsem zaměstnanec, prostě a jednoduše jestli más spadnou meteorit na ulici a nebo odborář, tak s tím moc nenadělám.
A zaměstnanci kteří říkají, že za ně nestávkují jsou trochu na omylu.
Pro Ell: pokud do Prahy přijíždíš od jihu, tak od Modřan budou jezdit co 15 – 30 minut osobní lodě do centra. A 12 km jsou slabé 2,5 hoďky procházky. To bych zas tak nehrotil. Ono to tak s těmi zácpami horké nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Ne

Nikolivěk. Chodím pěšky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Ano

jo, chtěla jsem ten den jet do Prahy. Můžu to sice odložit, ale ne že by mě to nějak těšilo… :o/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
OlinaD

Ano

Ač bydlím kousek od centra a pracuji z domu, stávka se mě dotkne. Musím uvažovat, kam pojedu, kdy tam pojedu, protože strávit půl dne na ucpaných silnicích se mi nechce.
Za sebe se stávkou nesouhlasím. Stávkovat jako zaměstnanec v soukromém sektoru, nemusím jít druhý den do práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
robosobo

Ne

ani žádná nebude(ve Zlíně):-((((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ne

Též chodím pěšky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Ano

dotkne, jezdim do prace pres celou prahu. Z proseka do kunratic. Kdyz nepojede metro, nejspis budou tak zacpane silnice, ze nejspis nebude mit smysl jet ani autem. V praci vsichni zvazujem, ze zustanem doma. Bud dovcu, nebo budem nadelavat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
miroslavek

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek