Gami.Pet

Dotaz pro věrící (v Boha) 🙂

Existuje nějaká modlitba za věc ? Když máte strach o nějakou věc ( která vam má dojít ) zkoušela jsem se modlit aby v poho došla ale tak mám strach a nechci to spatné o co se bojím pritahnout ( zakon přitlažlivosti) asi nikdo nezná nebo neexistuje ☹ je tu vůbec někdo takoví křesťan jakože fakt opravdu věrící ? 🙂 jak se nebát ?? Prosila jsem i anděly..

Nejlepší odpověď
Andělé

Nejsem křesťan,ale život mě naučil věřit sama sobě,ve své myšlenky. Tak,jak budu myslet,bude se i dít. Zdánlivě obyčejná myšlenka má neskutečně obrovskou sílu.
Dle mých zkušeností,je strach nejsilnějším nástrojem zla. Ovládá naši mysl,snižuje sebevědomí,zvyšuje ego,nejsme sami sebou,má nad námi moc,tahá nás dolů…
Boj se strachem,byla má nejtěžší,nejdelší a nejbolavější cesta,kterou jsem prošla. Do určité míry je strach přirozený a důležitý,ale musíme se naučit,aby nás neovládal,najít hranici.
Vše je o myšlenkách. Nejúčinnější cesta,jak se zbavit strachu,je naučit se ovládat své myšlenky. Velmi pomáhá vizuálnost.Před­stavte si loďku,do které vložíte všechen Váš strach,úplně vše,čeho se bojíte a pusťte ji po řece. Dívejte se za ní,jak spolu s ní odplouvá Váš strach než zcela zmizí. Je pryč,už žijete bez něj,už nepřijde…Budete se divit,jak je naše podvědomí silné a co myšlenky dokážou.
Také možná v sobě najdete sílu,kterou jste dosud neznala.Bude z Vás jiný,silný člověk.
Lidské hodnoty nenajdete nikde jinde,než sama v sobě. Cesta bývá těžká,ale na jejím konci naleznete poklad,který ve Vás zůstane.
Už to,že se strachem chcete pracovat,je znamení,že stojíte na správné cestě. A mně nezbývá,než Vám srdečně popřát hodně štěstí,trpělivosti a odvahy!:-)

Další odpovědi
Drap

Pokud jsi sama věřící, tak ti modlidby pomůže, i když si ji vymyslíš. Pokud jsi nevěřící, tak ani sebelepší rady věřících ti nepomohou.

anonym

Viera je pekná vec.
Ale modlíte sa (asi) nesprávne (za tú vec).
Modlite sa, aby vám ju dotyčný človek skutočne poslal (aby to napr. miesto telefónu nebolo 1/2 kg múky), aby prepravná spoločnosť (jej zamestnanci) s balíčkom manipulovali tak, aby sa nerozbila, aby si ju nejaký nenechavý poštár (posol) neprivlastnil a pod.

Modlite sa za tých ľudí, ktorí s tou vecou súvisia, nech sa dobre vyspia, majú dobrú náladu, sú poctiví a pod.
A potom by to mohlo byť v poriadku.

badisko

No vis ono dost divne ze se ptas krestanu …tech kteri vsechno hazeji na boha ..tak napriklad je mlada slecna a dobra katolicka ta pracuje v dost pochybnem a nebezpecnem baru na otazku zda se neboji odpovi …ze je buh ochrani ..ale to je pouze iluze ochrany …buh nad ni nebdi a nedrzi nad ni straz …ty by jsis mela uvedomit ze strach je pouze strach muze byt destruktivni ale taky opodstatneny …ten nezdravy strach je bat se bubaku ve sktini ..chodicich mrtvol a spousty veci ktere vidis v TV …ten zdravy strach je jit napriklad v moci parkem ..cikanskou ulici ..navstevovat ony pochybne putyky jako ta zminena katolicka ..tento strach je opodstatneny ..a zdravy …zacni rozlisovat sve strachy jeden clovek kdysi rekl …nemame se ceho bat jen strachu samotneho ..ten clovek mel pravdu.. byl to Franklin Delano Roosevelt…tim chci rict ze bud svym andelem a ochrancem ty poslouchej opodstatnene stachy a ty spatne jako strach ze tmy atd ..hod za hlavu…strach nam pomahal v davnych dobach prezit ..nebud prehnane bojacna ale ani nebojacna vse musi byt v rovnovaze..