Avatar uživatele
quentos

Dotaz pro majitele triček od Odpovědí

Tož mi včera taky došlo triko :{)> ale mám pár dotazů – jak to bylo s Vaší komunikací s adminem ohledně tohoto? Psal jsem jim totiž již asi před rokem, to se neozvali vůbec, a pak znovu zhruba před týdnem, to se sice neozvali taky, ale triko rovnou poslali – bez jakýchkoli doprovodných komentářů ;{)> možná jsem udělal tehdy napoprvé chybu, že jsem neuvedl velikost. Každopádně teď už ho mám slavnostně doma ;{))> jak u vás, taky jste psali naněkolikrát?
Doplňuji:
Drap: Vybíral jste si i barvu? Mně přišlo černé, s čímž se mi parádně trefili do noty.
Briketka10: tak lehko bych to nevzdával, mail se mohl ztratit…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, johana 56, briketka10 před 4279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

psala jsem jednou asi před třemi měsíci i velikost, uvedla i adresu a tričko nemám :(
Doplňuji:
ale neodvažuju se o něj napsat mám pořád takové problémy se sem přihlásit, že v neděli jsem psala adminům 3×, včera 1× a pak jsem tam musela volat, aby mi konečně povolili přístup k heslu..

chvíli počkám..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

O tričko jsem si psala někdy v březnu ( snadno dohledám ) včetně udání velikosti a doručovací adresy, ale dodnes jsem nic nedostala. Takže mohu být pozorná či nepozorná, jak uvedl Dr.Axl, stejně mi to není nic platné. Nemám zapotřebí se nikoho doprošovat, takže znovu o tričko psát nebudu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Psal jsem jednou, včetně velikosti. Přišlo taky asi za týden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Už uplynula delší doba, ale mám pocit, že tehdy po dosažení stříbra jsem byl vyzván k uvedení adresy a velikosti. Černé tričko došlo cca do týdne. Rád se pochlubím, že stejné, ovšem s označením „sk“ jsem jako výhru obdržel také od bratrů ze Slovenska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už se tu řešilo vícekrát, nicméně pro méně pozorné:
Po zaslání mailu (VČETNĚ VELIKOSTI), a doručovací adresy, chodí do cca týdne.
Barva je výhradně černá (kromě výjimky v pár prvních měsících), já si je vyzvedl osobně do 3 dnů na pobočce výdejního místa e-shopu, po infomailu s výzvou pro vyzvednutí.
Doplňuji:
ad venkovan, máš uzavřený profil, takže nahlédni na odkaz, kde je výslovně uvedeno, že ten, kdo má zájem, zašle objednací údaje na uvedený mail, viz:
http://www.od­povedi.cz/tipy/tric­ka

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Po zadání velikosti a doručovací adresy dorazilo triko během pár dnů. Souhlasil jsem i s volbou barvy, protože byla jenom jedna možnost – černá nebo nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Psala jsem hned po dosažení stříbra, byla tehdy neděle a hned v úterý jsem měla výzvu k vyzvednutí ve schránce, tudíž spokojenost maximální. Uvedla jsem v mailu vše potřebné, vč. své přezdívky zde na Odpovědích, nikdo mi neodepsal (počítala jsem aspoň s odpovědí automatu), ale tričko došlo rychle, tudíž jsem spokojená.
Jinak, ona se už vybírá i barva? To ani nevím, já měla jedinou možnost – černé. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

napsala jsem jeden email (velikost a adresu včetně) a tričko mi do týdne přišlo… byl to můj první email na adminy z odpovědí.cz :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nikdo mi nenapsal, nikomu jsem nic neposílal a jsem spokojen, protože když třičko, tak s pořádným nápisem třeba piji druhou ligu , tchyně je zakopána za pařezem apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Přišlo do týdne od odeslání e-mailu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ad quentos, pokud ses díval do odkazů, právě v níže uvedeném DědaPetr uvádí postup, včetně citace detailů:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzu-si-objednat-tricko-odpovedi-kolik-stoji

před 4278 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

AD dudu,
to slovenské tričko ste dostal ako výhru, nie? Alebo majú nárok aj bronzoví,

před 4279 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ak nechcetu tu odpovedať, môžte použiť vnútornú poštu. Je free

před 4279 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

WeeBear: asi ne… to byla nejspíš moje vlčí mha. Po napsání mailu jsem si uvědomil, že jsem barvu neuvedl, a celou dobu jsem trnul hrůzou, aby neposlali růžové :{DD> pokud možnost volby nebyla, tak jsem o nic nepřišel, a i kdyby byla, asi bych stejně vybral černé

před 4279 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Dr. Axl: starší dotazy na toto téma jsem před položením tohoto projel, nicméně o problémech s komunikací či doručením nehovořil žádný z nich.

před 4279 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad quentos, OK, proto jsem také zrekapituloval dosavadní obvyklé zkušenosti, pokud jsi původně neuvedl velikost, je logické, že nemohou vědět jakou ti mají poslat.

před 4279 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Já si objednala tričko před rokem, když někde admini upozornili na možnost objednání. Přišlo obratem. Mně to připadá, že adminům došly zásoby, takže buď připravují dotisk, nebo trička dostali jen ti, kteří zareagovali hned. Nevím, jen tak uvažuji.

před 4279 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek