Zlatý

Dotaz položený administrátorům serveru www.odpovedi.cz

Vážení administrátoři serveru www.odpovedi.cz,
po změně vzhledu se objevily další nepříjemnosti pro uživatele a všichni máme zájem na jejich odstranění.
http://www.odpovedi.cz/…
Od včerejšího rána ( 17.4.2012 ) se musí všichni při každém vstupu vždy znovu přihlašovat a to je pro všechny hodně nepříjemné. Dovoluji si proto za nás všechny uživatele požádat o prověření stavu a současně o odpověď, vloženou přímo na stránky serveru. Tento text tam bude překopírován, stačí tedy jen vložit vysvětlení.
Věřím, že k tomuto omylu došlo nedopatřením a problém bude brzy odstraněn.
Děkuji. Sůwa
Doplňuji:
Dotaz byl odeslán na mailovou adresu info@odpovedi.cz . Sůwa

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Asi před hodinou jsem se přihlásila, opustila stránku, šla vyřídit poštu,. Teď jsem se vrátila a opět se musela přihlásit. To mě rovněž štve.

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím, ale už lze zase trvale se přihlásit.
Vysvětlení se ale jako obvykle zřejmě nedočkáme.
Doplňuji:
Odvolávám co jsem odvolal. Stále se musím přihlašovat !!

Zlatý

Myslela jsem, že dneska to bude OK, ale tůdle. Peklo. Díky za dopis. Souhlas. :-)

Zlatý

Obávám se,že admini,jako vždy,zachovají blahosklonné mlčení.Vždyť vše co dělají,je pro naše dobro.Jenom my nejsme schopni pochopit hloubku jejich "nových zlepšováků".

Sůwo, tak za tohle opravdu děkuji. Čas sedět u počítače nemám a přihlašovat se pokaždé, když chci nakouknout na odpovědi, to mne opravdu hodně štve. Je to zdlouhavé a zbytečné. Jestli to jsou "dětské nemoci" nové verze, tak snad by těch problémů konečně mělo začít ubývat. Zatím se mi zdá, že je to horší a horší.

Stříbrný

Začínám uvažovat, že přestanu tento server navštěvovat, opravdu mne to stálé přihlašování nebaví.
A je toho víc, co se mi na tomto "nově vylepšeném" serveru nelíbí, to ještě zkousnu, ale to přihlašování je opravdu moc.

Bronzový

A ne jen to,ze se musime stale prihlasovat,ale to ze nekomunikuji,nejsou schopni udelat opravneny pozadavek uzivatele,jsou zmatky a je to moc zdlouhave,premyslim ze tento server opustim,opravdu to me uz nebere.Je to chude na vsechno.
Doplňuji:
Take si mi nelibi,ze se musim prihlasit emailem pokazde,a pak mam otevrenou branu pro spamy-tak to vidim.Jako by nestacil nick a heslo,jako jinde.To s tim emailem neni dobry napad.Reklamy jsou vlezle a ja i kdyz mam uz jiny email,stale se musim prihlasovat na stary,ktery jsem musela zrusit diky spamum.A tak se priklanim,pouze k nicku a heslu.

Zlatý

Taky by mě zajímalo, k čemu asi může sloužit tlačítko ODHLÁŠENÍ, jelikož tato funkce mi v současném stavu destrukce logiky této stránky přijde víc než nadbytečná a tudíž postrádající jakýkoli smysl.

Zdroj: www.odpovedi.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.