FikeCZ

Dotaz ohledně VŠ

Dobry večer
Jsem v druhém ročníku na střední automobilové škole ..Přešel sem z gymnázia jelikož mi učení moc nešlo..Mám sice do vysoké daleko ,ale měl bych dotaz..Chtěl bych na vysokou do Brna na psychologii.Myslíte ,že je to možné vzhledem k tomu že bych měl ukončení SŠ jako autoelektrikař?Jde mi hlavně o to ,jestli berou spíše gymnazisty nebo i lidi z SŠ :) Díky

Nejlepší odpověď
anonym

„Berou“ každého, kdo se přihlásí a dostatečně dobře udělá přijímačky (amá maturitu)…
😉
Ale pokud to s tou VŠ myslíš vážně, měl by ses ´doučovat´ aspoň předměty potřebné k přijímačkám, jinak nemáš šanci.