Jan12345

Na vysvědčení z kterých ročníků se bere ohled při přijímačkách na SŠ?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat: když teďkon se dělalo přijímací řízení, tak na některých školách se přijímají žáci z 50% podle výsledků přijímaček a z 50% podle vysvědčení a pak vysvědčení z 1. a 2. pololetí 8. třídy a pak 1. pololetí 9. třídy a chování, takže se všechno bere podle 8. a první pololetí 9. třídy? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Na otázku není možné konkrétně odpovědět.

Nevíme, jaká pravidla má která škola nastavená. Kolik bodů dostane uchazeč za vysvědčení ze ZŠ, kolik za přijímací zkoušky a za další ukazatele (např. celostátní soutěže). Rovněž záleží na počtu přihlášených a přijímaných žáků.

Na vaši otázku může poskytnout vyčerpávající informace jen ředitel školy.

Další odpovědi
terry

Ty jsi prošel všech 8 tříd ZŠ a nenaučil ses používat interpunkci? A řadové číslovky ti nic neříkají?
A to chceš na SŠ?
Zkus otázku lépe formulovat. Ať se v tom tvém slohovém cvičení někdo vyzná.

Mišule15

druhé pololetí 8. třídy a 1.pololetí 9.třídy se píše na přihlášky ;)