MajaIS

Dotaz ohledně seriálu Ptáci v trní.

Dobrý den, již několik nedělí jsme mohli zhlédnout romantický seriál Ptáci v trní. Nepamatujete si,prosím, ve kterých dílech se odehrálo těchto 5 události?

  1. Ralph je s Maggie v nějaké zahradě něbo altáně, Maggie ho opět přivede do úzkých a začnou se spolu líbat. Pak se naštěstí stačí odtrhnout, vysvětluje jí, že je kněz a zanedlouho odjíždí z Droghedy pryč. (Nemyslím, ale tu scénu v té stáji!!!)
  2. Maggie se vdává za Luka.
  3. Maggie je v nějaké stáji nebo stodole, přijde k ní Ralph, snaží se ji utešit a za chvíli opět dochází k líbání. Ralph se ale na poslední chvíli vzpamatuje…
  4. Maggie je na ostrově, Ralph k ní příjíždí a opět je oheň na střeše…
  5. Raph dostává od Maggie růži.

Děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
barila

Dobrý den, popis jednotlivých dílů najdet na :

http://filmyhar­lequin.juk.cz/se­rialy/ptacivtrni/

Zdroj: http://filmyhar­lequin.juk.cz/se­rialy/ptacivtrni/

Další odpovědi
GM

Pro BIGFOOT – Ralph nevyhynul, ale zemřel. Puklo mu srdce v té chvíli, kdy mu Maggie po Daneho pohřbu oznámila, že Dane byl jeho syn.
Jinak je tento seriál jenom slabým odvarem knihy Collen McCuloughové.

BIGFOOT

Mne by jenom zajímalo, jestli ten Ralf vyhynul. Moc charakterní nebyl. BIGFOOT
Ještě jsem si všimnul, že píšete Ral ph, ale tona charakter asi vliv nemá