Chandler

Dotaz ohledně komunity

jak nastavím hodnosti ve foru (phpBB) tak, aby se dotyčným uživatelům zobrazily ve chvíli, kdy dosáhli určitých počtu příspěvků. Vím, že se to někde nastavuje, ale nevím už kde. Kdysi jsem to udělal a hodnosti se nastavovaly samy automaticky.
Doplňuji:
Problém vyřešen

Odpovědi
PostApMan

Když se příhlásíte do sekce admin tka v levém menu máte odkaz hodnosti, kde nastvíte počet příspěvků, název hodnosti a obrázek hodnosti. pro bližší info koukněte na http://www.phpbb­.cz/

Zdroj: www.phpbb.cz/