Gauny

Dotaz ohledně jednatele firmy

Dobrý den, moje otázka zní, jestli jednatel firmy (s.r.o.), který je v podmínce, může pořád oficiálně vést firmu a všechny její závazky? Ta podmínka nesouvisí s podnikáním a ani s výše uvedenou firmou. Jakožto jednatel je ve firmě jediný a má 100% podíl. Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědi
sio

Zkuste se podívat sem, je zde odpověď týkající se přímo jednatele (ze 6.11). Ale zkuste vyhledat i jiné odkazy, někdy nejsou informace tak jednoznačné
http://www.trestni-rizeni.com/fo­rum/vypis-z-rejstriku-trestu/souhrnny-trest-zruseni-rozsudku-a-bezuhonnost-ve-smyslu-zivnostenskeho-zakona