Melasos

Když se zaregistrujete na eBayi, jde potom účet smazat? Můžu se tam zaregistrovat i když mi není 18?

Chtěl jsem se zeptat, když se zaregistrujete na eBayi, jde ´potom účet smazat? Můžu se tam zaregistrovat ikdyž mi není 18?

Tenhle inzerát jsem nepochopil http://www.eba­y.com/itm/NUDE-Spy-vs-Spy-vs-Grey-Lady-Spy-RARE-1-OF-50-Pathtags-MAD-Magazine-Pathtag-/131339772439­?pt=LH_DefaultDo­main_0&hash=i­tem1e9475e217

  • když skončí aukce, tak ten co přihodil poslední dostane položku/y a pak se začne položka prodávat jednotlivě? (Ps.: těch položek je jen 50 kusů k prodeji)

Doplňuji:
Ještě k tomu inzerátu
Když ta aukce skončí, tak se těch zbylých 25 kusů bude prodávat jednotlivě za vydraženou cenu (pokud tam někdo přihodí)?
Z inzerátu:ONLY 50 OF EACH WILL EVER BE MINTED. 25 ARE BEING RESERVED AS A LIMITED COLLECTOR'S SERIES CASED SET AND 25 ARE BEING SOLD INDIVIDUALLY!

Odpovědi
bububabu

Jen nevím na co ti tam ten účet bude když nakupovat kartou můžeš až od 18 let. Pokud ti to nebude platit někdo dospělí, v tom případě by bylo lepší zaregistrovat jeho jméno.