Simula

Dotaz na xmob.cz – Máte s touto stránkou nějaké zkušenosti?

Chci si odtud koupit iphone, ale nevím jestli vám to pošlou… věříte tomu?

Odpovědi
dj.david1234

Vyzkoušený to nemám, ale myslím si, že ho pošlou.. ale v takovém případě, bych Vám raději doporučil zkontrolovat si zboží hned u předávajícího (,,pošťák´´) aby jste mohla okamžitě v případě špatného zboží, napsat reklamaci a nic by jste v takovém případě platit neměla..Ale jestli můžu doporučit e-shop tak jedině www.alza.cz – jedině zde nakupuji elektro.