kablik

Dotaz na p. qventose.

Jestli překládáte běžnou beletrii, rád bych si něco z vaši práce přečetl, knihy si bohužel moc nekupuji nebot zdůchodu to prostě nejde, v Brně však máme dobře vybavený městské knihovny takže je pořád co číst.Bylo by zajímavé si přečíst něco od někoho koho skoro znám. Občas se tu zminujete otom že překládáte, takže můžete dát typ?

Nejlepší odpověď
quentos

V současnosti mám rozpracovaný překlad amerického bestselleru o historii a turnajové scéně scrabblu; jinak běžnou beletrii bohužel nepřekládám (i když bych rád) z prostého důvodu – není poptávka, spíše mi totiž chodí zakázky na odborné články.
Tip zatím dát nemohu, protože názvy se překládají až na konec (v originále „Word Freak“, autor Stefan Fatsis). Dám tedy vědět, až to vyjde knižně ;{)>

Další odpovědi
anonym

ad q:
tak nech to ide, držím palčeky