roman-cb

dotaz na odsouzení a podmínku

vztahuje se na mě atyk amnestie když sem odspuzený na podmínku i když neprávem ale sem pro podvod protože majitel firmi nezaplatil to co měl a mi si vzali zboží ve stejné hodnotě(a kvuli tomu podmínka protože jsme se dopustili zpronevěry)častka byla 47tis.děkuji

Odpovědi
standaQ

Pokud je rozsudek pravomocný (to znamená, že jste se proti němu neodvolal, i když jste nejspíš měl, když se domníváte, že je nespravedlivý) a jedná se o trestný čin PODVODU, tak na tento trestný čin se ´amnestie´ nevztahuje.