macek

Dotaz na odpověď

Pochopila jsem když je v otázce zámeček že už se nemůžu přidat do odpovědí.Pozdě ale přece.

Nejlepší odpověď
standa

Ano pochopila. Nejspíš se ze strany provozovatele jedná o jakousi ´obranu´ proti
zbytečným odpovědím na otázky, na které už bylo vícekrát a užitečně odpovězeno. Současně se vedle ´zámečku´ objeví i věta
„Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce“, takže máme možnost přispět k ohodnocení zajímavých odpovědí…

Další odpovědi
alenka901

ano nemůžeš již odpovědět ale můžeš odpovědi označit palcem jestli je to odpověď užitečná nebo ne

Attack-design

ano