hoko

Dotaz na LEGO

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaká stránka, kam by se psali nápady legu, co by mohli vytvořit za stavebnici. (Asi to neexistuje, ale radši se ptám). Díky.

Nejlepší odpověď
Zibner

Bohužel. Nejde to. Před pár měsíci jsem to také zkoušel a odpověď, které se mi na zákaznickém servisu dostalo, byla taková, že kdyby se měla firma LEGO zabírat každým nápadem od uživatelů a dětí, nedělali by nic jiného. Takže ne. Prý je ale řada fanouškovských stránek, kam se dají napsat nápady a podělit se o ně s ostatními. Já jsem ale žádnou takovou nenašel.

Další odpovědi
kapka

Tak napsat jim určitě můžete http://service­.lego.com/cs-cz/, ale jak to funguje v praxi s návrhama od lidí, to nevím.

Bullner

Ano , taková je , ale mám dojem , že tam mohou nápady posílat , jen ti kteří už několik stavebnic udělali …
Pro ,,obyčejného,, člověka nejspíš nic není …