SINGO

Dotaz na ARAMAH (aramah)…

V jedné otázce jsme se bavily e-cigaretě, a já má ještě dotaz…
Předpokládám že jste si ji kupovala zde: http://www.tipa.eu/

Já jsem si tu e-cigaretu (stejnou jak jste psala) koupil v Brněnské prodejně Tipa, akorát že nemají nikotinové kapsle a nemají je ani na stránkách tipa.eu, kde jste si to nejspíš kupovala. No a teď řeším problém kde je koupit? Jestli nevíte kde se dají ještě koupit…

Nejlepší odpověď
aramah

Nejlépe je si zavolat na linku 228880056
Jsou po 20ks.a stojí 599kč.
Náplň tabák a další příchutě.
Ale vyplatí se to.