TONICK

Dotaz ke zodpovězení

Máme tři ob.jevy, které mají následující pravděpodobnosti:
P(A) = 0,5; P(B) = 0,3 a P© = 0,1.

  1. Jaká je minimální a maximální hodnota jejich průniku.
  2. Uveďte minimální a maximální možnou hodnotu pravděpodobnosti sjednocení a průniku.
  3. Čemu je rovna pravděpodobnost jejich sjednocení?

Ke všemu prosím uveďte, jak jste na to přišli :) Dík
Doplňuji:
Přesto, že jsi mi neporadil, tak je hezké, co tady píšeš a i to, že se to několika lidem líbí, ale mě tady nejde o výsledky a už vůbec ne o podvádění, ale o postup výpočtu. Na vybranou látku jsem chyběl a nestačil jsem si sehnat zápisky a nevím, zda-li se to „počítá“ pouze pomocí nějakých grafických znázornění (příp. Vennových diagramů) anebo jestli jsou na to nějaké vzorečky.

Nejlepší odpověď
tom004

Má odpověď.Začni se učit a nechtěj,abychom Ti pomáhali podvádět.
Doplňuji:
Proč se mi tomu nechce věřit? I když jsi chyběl,určitě máš spolužáky,kteří by Ti rádi pomohli a probranou látku vysvětlili.Takže mi to vychází tak,ses na to vybodnul,a chceš to dohnat tímto způsobem.

Další odpovědi
led

Čo tak si pozrieť matematiku pravdepodobnosti.
odkaz matematika po lopate:
http://www.mat­web.cz/pravde­podobnost
cvičenia nikdy neuškodia, človek sa naučí, aj keď nechce:
http://www.e-matematika.cz/stred­ni-skoly/pravdepo­dobnost.php