dotaz k propusteni

dobry den na internetu jsem cetla neco jako seznam veznic ktere budou propoustet.nevite zda na tom seznam je i veznice Pouchov v Hradci Kralove?kdyz nekdo sedi za §247,odst.1 e,2 b a §250nevim jaky odst.ma sanci na propusteni nebo zkraceni trestu?dekuji mockrat Trejbalova

Odpovědi
standa

Nevím zda je na seznamu i věznice Pouchov v HK, ale co vím je, že v tomto případě je jen šance na případné zkrácení trestu (propuštění k 1.1.2010 určitě nebude).

Trestný čin podvodu (§250) totiž zůstává i nadále trestným činem s nezměněným trestem.

Trestný čin opakované drobné krádeže (247/1.e) bude překvalifikován na přestupeka a souhrnný trest za oba trestné činy bude změněn.

Odsouzený by měl do konce měsíce ledna dostat dopis od soudu, kde se dozví zda a jak mu byl trest zkrácen.