kaolin

dotace u zasklívání lodžií

je možno dostat dotace k zasklení lodžií u činžovního domu kde již tepelna isolace obvodove zdi byla provedena v roce 1992 a proto by byla zbytečná.Každy pokoj v tomto domě ma svou lodžií takže k největším tepelnym ztratam dochazi pravě tam

Odpovědi
venkovan

Ne. Taky proč, když se musí splnit daná % na úsporu enegie vypočtena jako rozdíl před a po zateplení. Zateplení před datem vyhlášení programu se do výpočtu úspor nezahrnuje Lodžie to rozhodně nenaplní.