bolak

Dostihy a sázky – kartičky FINANCE a NÁHODA

Mohl by mi sem někdo vypsat všechny texty z kartiček finance a náhoda v této hře? Případně rozložit si je někde doma na stůl, vyfotit je a uploadovat, pokud to čirou náhodou nenajdete někde na inernetu…

Pokud to bude všechno, dostanete nominaci za 5 bodů! Dík. :)

Gavora, kupujééééém.
Doplňuji:
bolak1: tu máš >>> http://www.des­kovehry.info/pra­vidla/dostihy­sazky.htm

bolak2: dík, seš kámoš

bolak1: není zač, seš sympaťák

bolak2: já vím, dyť ty taky, hned bych tě nominoval

bolak1: tak zase někdy pokecáme

bolak2: jasný

Nejlepší odpověď
Pájo

Tohle je, bolaku, na serveru odpovedi.cz opravdová perla!
Genialita vždy tak trochu hraničí s šílenstvím…
Považuji Vás za geniálního… ale pozor na to! (viz předešlá věta).
Každopádně díky ;)