Dostáváte se na "Odpovědi.cz" také pomocí mobilního telefonu?

Připojení přes operátora T-Mobile

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Ne, moc dlouho by se mi to nacitalo a odpovidat tady pres mobil se mi fakt nechce; navic nektere odpovedi proste googlim, takze dalsi data by to nacitalo. Chodim sem normalne pres pevny net.

Bronzový

Hlásí se Nokia C6 z hospody.

Bronzový

Ano, mám internet v mobilu od T-mobile a bez problémů. JENOM ODPOVĚDI.CZ BY SI MOHLI UPRAVIT STRÁNKY I PRO MOBIL!!!!

Bronzový

Ano, a jsem spokojený. jsem připojený na wifi a čekám přibližně 2sec. na nečtení stránky.

Ano, jen a jedine z mobilu :-) .
Pouzivam stridave krome Ufona vsechny ceske operatory, nekdy take slovenske T-mobile a Orange. Chodim (nejen) sem pres Opery Mini mod nebo UCWeby. Stranky se mi nactou pres 3,5G do max 5 s, tam kde neni tak pres EDGE do max 10s. Proste "no problem"...

BTW, zadne upravy odpovedi.cz pro mobil podle meho nazoru nejsou potreba. Pokud to maji majitele serveru prece jen v umyslu, tak velice prosim: ne WURFL a rozhodne ne automaticke rozlisovani s naslednym prepnutim. Kdyz uz, tak volitelne prepinani mobil/classic. Stranky s automatickym prepinanim me silne odrazuji, protoze musim kvuli nim menit User Agents abych se i v telefonu dostal na klasicke zobrazeni...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.