myšpulín

Dostáváte rádi dárky jako překvapení nebo raději druhému napovíte (popř. si vyberete sami) co byste si přáli?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak abych se přiznala- překvapení pro mě není, to fakt ne. To bývám pak i rozčarovaná­.Raději dotyčného navedu co bych si přála.
Mám ale štěstí ,že už mě znají, takže se moc vždy těším že se trefí přesně do toho co jsem chtěla a já pak dělám …jak jsem překvapená. A věřte ,funguje to skvěle.

Další odpovědi
Miroslavst

No kdo by rád nedostával, že?
Záleží jak od koho a jak komu. Někdy je to opravdu překvapení, ale u takových těch „potřebných“ dárků si vyberu sám.

anonym

já na překvapení moc nejsem většinou jen napovím,ale že bych si přímo určila jaký dárek chci to nedělám

Mili @

Já zase jen tak prohodím, že bych potřebovala tohleto a tamhleto…
a záleží na ostatních, co si z toho vyberou…
Někdy dokáže dárek i „nepotěšit“, ale to se tvářím, jelikož nechci nikomu ublížit, jakou mám radost!!!

Radak

Miluji dárky a nejvíce překvapení. Protože ale mám také svá přání, ráda druhé navádím.