novvem

Dostávají učitelé o prázdninách plat?

Odpovědi
anonym

záleží na pracovní smlouvě, ale jelikož v naší republice každý vyje.ává s každým, tak může být smlouva od do, o prázdninách na pracák a tak dokola, a to i ve státním.

quentos

Jak kde, ale ve většině případů to bývá tak, jak píše boreczech :{/>
hady17: to, že znáte jeden příklad, ještě neznamená, že to platí obecně.

hady17

ano, dostávají :)
Máme v rodině učitele.

jáára

Teď snad už ano.

McArthur

Znám několik učitelů z různých škol a měst a krom angličtinářů jsou všichni učitelé kmenovými zaměstnanci, kteří mají pracovní smlouvu i přes léto. Dostávají tak plat. Všichni si musí vybrat maximum dovolené, obvykle 14 dní mají na školení a zbytek času mají home office.

jáára

+quentos
Já myslel, že se tohle už vyřešilo. Tak asi ne.