sofid

Dostanu se na střední školu nebo možná gympl?

Dobrý den, možná si tuhle otázku kladu předběžně ale lepší dřive než pozdě :) Jsem v osmé třídě a na první pololetí jsem měl tři dvojky a na druhé vypadá že budu mít asi jednu trojku (z matematiky) a jinak asi dvě dvojky. Myslíte že bych mohl uvažovat o střední škole nebo možná i gymnáziu? Děkuji za odpovědi.
Ps.: počítají se známky i z devítky?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejdůležitější je zvládnout dobře přijímačky. Také záleží na škole, kterou si vybereš. Ty známky nejsou až tak špatné, takže o tom vážně uvažuj

Další odpovědi
Reuef

jasne ze se dostanes na stredni nebo na gympl kdyz udelas prijimacky…

monii:*)

Počítají se známky z celé 8 a poloviny devítky , protože po pololetí už se posílají přihlášky na střední i s vysvědčeními.

with.love

pocitaji se z 8. a prvního pol. 9.třídy. taky jsem letos dělala přijímačky a úspěšně :). kup si knížky s příklady na procvičení- většina gymlů dělá scio testy, v knihkupectví ti kdyžtak poradí. pokud v tom budeš plavat, jakože v devítce je toho dost tak můžeš chodit i na přípravné kurzy. včas si zjisti z čeho se budou dělat přijímačky at se dobře připravíš. pokud máš za sebou olympiády tak ti taky pomůžou :) hodně štěstí!