nickyboy

Dostanu se na SŠ ze 4kou z Matiky ?

Nejlepší odpověď
BANAN93

já myslím že jo , pokud tedy nebude speciálně zaměřená na matematický obor

Další odpovědi
venkovan

Určitě se tam dostaneš – jen tam musíš jít přes den v týdnu a mimo prázdniny a státní svátky. Jinak mají zavřeno. A jak se tam dostaneš – pěšky, MHD, na kole, v autě atd.

samicek333

Jedna moje kamarádka skoro na základce propadla a dneska studuje na střední škole, kam se dostala bez problému, takže asi ano.

Drap

Na některou asi ano.

huxa

napiš nám na kterou. určitě bude záviset na tom, jak napíšeš příjmačky, jestli máš nějaké olympiády, co máš za další známky, jaká je to škola a jak moc se budeš drat-toto je snad nejdůležitější

panxnotdead

Když si dáš na nějakou školu přihlášku= jsi přijat, dnes to takhle bohužel je