blai

dostanu se na gympl s průměrem 1,48

Nejlepší odpověď
annas

Otázka, na niž nikdo nemůže nikdo z nás poskytnout přesnou odpověď. Jde jen o domněnky.
Jak napsala ocko, záleží na počtu přihlášených uchazečů a výsledku přijímacích zkoušek. Také na tom, jak vás základní škola dobře připravila.
Dvojka na některé škole = jednička na škole jiné.

Další odpovědi
anonym

Průměr 1,48 je velmi slušný. Bude ale záležet také na přijímací zkoušce a na počtu uchazečů. Řekla bych, že šance máš velké.

Andělé

Přesně jak píše ocko a Annas.
Jen dodám,že když dcera dělala přijímačky na 6.leté gymnázium se samýma jedničkama,byl o studium veliký zájem. Někteří studenti též se samýma 1 se nedostali a někteří s horším průměrem se dostali. Opravdu záleží,jak vás škola připraví a jak přijímačky zvládnete.
Nemyslím si,že úroven gymnázií šla dolů. Já jsem z jejich formou výuku velmi nadšená,i dcera je tam spokojená. Je v sekundě a během 1,5 roku se formou jejich výuky neskutečně posunula. Můžu jen doporučit!
Přeji hodně štěstí a úspěchů při složení přijímacích zkoušek! At se daří! 🙂
Doplňuji:
Jé,další chyba-na 8 leté gymnázium,ne na 6 leté..dnes nemám svůj den…

tekumseh

S největší pravděpodobností ANO, bohužel. Běžně jsou přijímáni i studenti s mnohem horším průměrem, úroveň gymnázií šla hodně dolů…:-(.

Reuef

zalezi na jake gymnazium se hlasis…ja se na gympl dostal s prumerem limitne se blizici 3 🙂 ale to uz je 10 let :D

Andělé

Omlouvám se za chybičku-s jejich,ne z jejich..:-)