mallone

Dostanu se do Trojanovic k lanovce autem bez řetězu?

Pustevny

Odpovědi
lukas.zmizik

na pustevny těžko… je tam značka „sněhové řetězy“ , tím pádem je musíš mít aspon v autě…

honza19hk

záleží co máš za auto.

Mc Merkurion

bych to neřešil,investice cca 300Kč do řetězů je lepší,než se spoléhat na štěstí…,v autě je uvezeš,a jsou na furt

mandat

Samozřejmě, je to udržovaná cesta po rovině. Pokud bys ale z tama chtěl vyjet až na Pustevny, máš smůlu, cesta z Trojanovic na Pustevny je celoročně uzavřená a v zimě po ní dokonce vede sjezdovka. Musíš jet z druhé strany, z Prostřední Bečvy, což se dá zvládnout bez řetězů, avšak doporučuji je.