Domcaz

Dostanu půjčku provident, když jsem v insolvenci?

Nežádám moralisty o odpověd, tohle je řešení které mi vyřeší moje momentální problémy.. Z výplaty mi zbývá 9177Kč, nemám žádně výdaje a třeba 2000 měsíčně nebude problém dávat. Mám sjednanou schůzku, bude na chůzce vyhledávat jestli jsem v insolvečním rejtříku či nikoliv? Děkuji za odpověd
Doplňuji:
Jugar- nene chtějí pracovní smlouvu, 3 poslední výplatnice a nějaký sipo aby potvrdili bydliště tuším

Nejlepší odpověď
lexx

pryč od toto, sedřou Tě zaživa z kůže, hledej jiné řešení

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nevím to jistě, ale obchodní zástupce odesílá smsku s tvým rodným číslem a přijde mu odpověď, takže se zřejmě ptá nějakého rejstříku.
Ale co se týče insolvence, není náhodou porušení insolvence, když si bereš bez vědomí insolvenčního správce půjčku? Toho bych se bál víc než nějakého rejstříku, protože pokud se to ins. správce dozví, oznámí to insolv. soudu a ten zruší rozhodnutí a jdi tam kdes byl.

anonym

Provident ti dá peníze ihned,bez jakýchkoliv řečí,jen je to lichva.
Nechtěl bych to nikdy.

ivzez

Provident si téměř nic nezjišťuje. Doložíte-li vše,
co k poskytnutí půjčky vyžaduje, půjčku obdržíte.

———
Pozor na možný problém (nebrat prosím jako moralizování):

Míníte-li insolvencí schválený splátkový kalendář, bylo by rozumnější se bez půjčky obejít. Pokud by se soud o půjčce od Providentu, dozvěděl, mohl by splátkový kalendář zrušit, což by mohlo vést k obtížnější situaci než před jeho schválením.

sesednizkola

V insolvenci ti nesmi vzniknout dluh vic jak 30 dni po splatnosti, takze pokud si veris jdi do toho. U Providentu vysku splatky muzes menit dohodou s obchodnim zastupcem, pokud nemas a slusne se omluvis, das treba misto 500 jen 200, nic senedeje. Provident je jedina firma, u ktere bych se nebal zadluzit, co ja vim u nichh neexistuji zadne pokuty atd. Jako jsou napriklad u bank apod. kdyz si pujcis, vis presne kolik vratis, i kdybys treba rok neplatil nic, nikde to hlasit nebudou, zadnou exekuci narozdil od banky ti nedaji a dluh nevzroste ani o korunu. Lide, co mluvi o lichve jsou ovecky papouskujici neco, o cem nemaji paru a zde jsou opravdu vedle)

carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: (christharmonyloanfund@gmail.com)

petrdostal

Nejsem si jistý, jestli můžete v insolvenci dostat půjčku přímo od providentu, nicméně půjčku v insolvenci získat lze. Sám jsem netušil, že je to vůbec možné, ale opravdu je to tak. Více info o tom mají tady: https://www.fin­start.cz/pujcky-pro-lidi-v-insolvenci/ Doporučuji mrknout.