Wortygen

Dostanu pokutu,či něco jiného?

Zdravím,

chci se zeptat , zda dostanu pokutu za neúmyslné poškození městského hřiště.
Abych to přiblížil,je na hřišti s mantinelem díra v mantinelu,asi velikosti 15×7.

Nejlepší odpověď
MK44

Málo infos, pane kolego. Musím si nějaké vycucat z prstu, abych měl příklad. Takže pokud jste způsobil díru v mantinelu hokejového hřiště při střelbě pukem na bránu nebo helmou poté, co jste schytal bodyček, na pokutu bych to neviděl. Pokud k tomu však došlo, když jste na hokejovém hřišti nezvládl smyk na motorce, bude správné, když to zacálujete.

Další odpovědi
klumprt

Pokutu pravděpodobně ne, náklady na opravu pravděpodobně ano. Záleží na mnoha okolnostech, které neznáme. Zejména a úplně nejvíc na tom, jestli jste na tom hřišti byl oprávněně a prováděl tam činnost, pro kterou je určeno.