Pavela

Dostanu placenou neschopenku.

Dobrý den,

V únoru jsem dostal výpověd´ z nadbytečnosti.Od března do května jsem žil z odstupného a od června do října mám podporu.

Minulý týden jsem byl u lékaře a zjistili mě závážnou nemoc,která si vyžádá dlohodobé léčení když vše dobře dopadne.(měsí­ce,roky?)

Od listopadu nebudu mít,už žádnou podporu a do práce ve svém zdravotním stavu nebudu moci nastoupit,jelikož mě čeká v říjnu operace a následné léčení.Dostanu neschopenku když jsem od svých 18 do 45 let platil veškeré pojištění? Z čeho budu žít ?

Předem děkuji za všechny rady.

Nejlepší odpověď
ReHu

To ti nezávidím.
Ale jsem ráda, že mi potvrdil můj názor, že nemohu sázet pouze na 1 kartu, Resp.na jeden zdroj příjmu.

Pokud nejsi upoutaný na lůžko a chceš-li, ozvi se, můžeme dát řeč 🙂.