nori

Dostanu peníze od ÚP při účasti na projektu s rekvalifikací od ESFČR?

Tento projekt neorganizuje ÚP. Kdosi mi řekl, že si však mám na ÚP ještě před zahájením projektu zažádat o SOUHLAS SE ZAŘAZENÍM OD PROJEKTU ESFČR a díky němu mi za rekvalifikaci ÚP poskytne 60% podporu. Z tohoto důvodu jsem si ten souhlas vyřídila, ale z velmi neochotných slov paní na ÚP mi přijde, že mám o té podpoře špatné informace. Tak nevím, k čemu ten souhlas je pro mě dobrý…

Odpovědi
jirkajirka

Osobně jsem z těchto dotací dělal měsíční kurz na počítač a po úspěšném složení zkoušek ECDL jsem dostal asi 6000kč a ten měsíc mi započitali i do důchodu.