DIH

Dostanu nějaké peníze když se mi něco stane na tělocviku

Dostanu nějaké peníze když se mi něco stane na tělocviku a já svoji úrazovou pojistku nemam?

Odpovědi
ivzez

Školy jsou pojištěny, takže by odškodnění
mělo být plněním pojišťovny školy.
Ale záleží na více okolnostech.

Alesh

Nad rámec toho, co standardně bude hradit tvoje pojišťovna v rámci zdravotního pojištění, jedině to, co bys případně na škole vysoudil, resp. tvoje rodiče.

mosoj

Velmi nejistý způsob výdělku.

STUDENTKAEVA

Jde o to co se ti stalo většinou se dává nějaké bolestné když musíš chodit po doktorech.(Takže pokud jde o nějaký škrábanec tak máš smůlu)Také se to musí učiteli nahlašovat již ten den již tu hodinu.(Takže pokud tě to bolelo sice už v hodině ale neřekl jsi to učitelovi(učitelce) tak máš také smůlu i kdybys měl třeba zlomenou ruku..Obecně pokud si tohle splnil myslím, že něco ti dají jenom musíš vyplnit nějaký papíry pro pojištovnu…