Tom123456

Dostanu jí ? :)

Zdravím,
hned na začátku bych rád podotkl ,že nechci prosím slyšet odpovědi typu nemá to cenu a podobně. Ano možná máte pravdu já i s tou možností počítám ,že to nemusí vyjít ale „naděje umírá poslední“ :D . Poprosil bych Vás o radu ,dobrý nápad nebo ty co už něco podobného podnikly ať mi napíši svojí zkušenost. Jde o holku ,budeme jí říkat „Jana“. Napíši to co nejstručněji. S dotyčnou chodím do taneční proběhlo asi 6 lekcí na všech z nich jsem s ní tančil. Myslím si ,že si rozumíme a i spolu flirtujem. Je to holka ,která je krásná a hlavně atraktivní. Je obletována klukama a tím si myslím ,že ona se nevybera jen tak nějakého. Co vím tak jsou kluci ,kteří k ní mají blíž a určitě maj větší šance než já a právě teď by jim dala přednost přede mnou. Ale tak co já si osobně myslím tak snad není nic ztraceného a šance je i klidně malá. Teď nedávno se mi dostalo menší šance potkal jsem jí na maturáku vyzval jí k tanci byla trochu napitá čehož jsem využil a při tanci z ní tahal informace tak se mi dostalo při otázce co chce na věneček tak mi řekla puket růží (má to být 10 růží) a já na to ,že jo ale pak semnou musí jít na rande ona souhlasila. Tancovali jsem asi 3 písničky a pak jsme každý odešli za kamarády. Druhý den jsem si s ní psal a tak se nenápadně zeptal co si pamatuje bylo toho málo ale naštěstí si pamatuje ty růže ale ne všechny detaily pokud mi nelhala. Tak mě napadlo ,že bych toho využil a na příští lekci její přines. Teď trochu zádrhel. Za prvý asi by bylo blbý jak pro ní tak pro mě jí to tam přinést před 100 lidí. Za druhý by bylo dobrý ji nějak překvapit a aby to pořádně sežrala. Napadlo mě ,že bych nafilmoval ,že mi šlápli na nohu a nemůžu pokračovat. Vylákal jí tím ze sálu tam jí řekl pravdu a řekl ať mi věnuje pár minut. Vzal bych jí ven a venku bych měl schovanou kytku až by jsme došli k místu tak bych jí vytáhl a dal jí a k tomu přidal nějakou řeč jak je krásní atd. Čekal na reakci. Co myslíte poraďte ?? Neznáte nějakou větu jakou bych jí řekl ?? Děkuji za odpovědi s pozdravem Tom123456.
Doplňuji:
Ano ,máte pravdu moc si to vymýšlím a představuji. Kdyby to nemělo najednou vycházet podle plánu tak budu v kaši. Já ale tento tzv. „příběh“ jsem sem napsal spíše aby vy jste mi poradili ten lepší způsob jak by jste to udělali. Prostě si myslím ,že kdybych tu holčinu pořádně překvapil tak bych mohl u ní mít z poloviny vyhráno. Tak mi zkuste aspoň nějak naznačit co bych mohl na ní zkusit ? Dík za odpověď s pozdravem Tom.

Nejlepší odpověď
Damiana

Pokud ještě nejsi rozhodnutý co budeš v budoucnu dělat – jdi na FAMU – byl bys výborný scénárista! Nebo na práva – manipulace ti jde taky jedna báseň. Tedy jak ty máš dokonale propracovanou strategii, to se jen tak nevidí. Tak mi ti tam, člověče, chybí spontánnost a pravá romantika. Moc šancí jí nedáváš. Tak dívej.
Nejdřív využiješ toho, že si trochu přihne, skoro jí donutíš ti něco slíbit a pak jí skoro vydíráš. Bacha na to – jestli se jí líbíš (asi ano, podle tvých indicií), mohl by sis to právě teď dokonale pokazit.
Jsi moc velký pragmatik a to vztahu ubližuje. Všechno rozpitváváš, nutíš jí hrát podle tebe a zbytečně děláš přehnané závěry. A moc si ji přivlastňuješ. Nebudu ti říkat, že to nemá cenu – protože to nevím. To neví nikdo. Jen vím, že majetnické a vykonstruované chování otráví každého – natož když jde o city. Deset růží se dává tak na hrob – pamatuj, živým vždy sudý počet. Podle mě to stejně plácla jen tak – je to takový „úkol“ od princezny – jako donést tři zlaté lasy děda Vševěda nebo tak něco… A možná i proto, aby holky koukaly a záviděly…
Jestli se jí líbíš, bude ráda, když od tebe dostane i jednu kytku, ale přede všemi. Nebo je právě tohle to, z čeho máš strach? Pak by to tvé schéma bylo dost zbabělé. Pěkně za rohem, aby vás nikdo neviděl, když tě odmítne, vrátíš se, jako že nic. To je srabácké – nedělej to. A taky nechápu, proč na to rande tak čekáš – domluvili jste se a hotovo? To je nuda. Nechápu, že když se ti holka líbí, neuděláš nic pro to, abyste na bál šli už jako pár. FB, textovka, telefon, „náhodné“ setkání… Vždyť je takových možností…
Nebo si představ tohle:

  • řekla to i jiným klukům, přijde vás tam s pugéty víc
  • kytku ti někdo čmajzne
  • „pošlapanou“ nohu s tebou za roh „uzdravovat“ nepůjde
  • přijde tam se svým novým klukem

Doplňuji:
Díky manon, pochopitelně vím, že živým lichý počet, tohle mi fakt uteklo:-) – takový trapas, ještě, že to můžu svést na to rozhořčení 🙂

Jinak – Tome, svou povahu nepředěláš, ale pokud si uvědomíš, co tě často přivádí do maléru nebo ti jen dělá problémy, můžeš na tom zapracovat a některých věcí se prostě vyvarovat. Nauč se být spontánnější – já vím, že je pro tebe lepší mít to dopředu nalajnované – ale ono to funguje tak akorát v byznysu a ne v citech. V lásce fakt nikdy. Proto ti nikdo nemůže poradit co přesně(!) máš říct nebo udělat. Buď to mezi vámi zafunguje nebo smůla. Tzn., že když se jí budeš fakt líbit (nebo ne), můžeš se klidně chovat jako romantik, moula, tak trochu pitomec nebo kdovíco ještě – a stejně s ní nic nehne. Bude tě chtít. Nebo naopak. Vycházím z toho, že někdo může druhému rozmlouvat jeho lásku horem dolem, ale on nevidí, neslyší – pokud se zamiluje. Takže – uvolni se, neplánuj a bav se.:-)

Další odpovědi
registrovana

Ty to máš teda pěkně propracované. 🙂 Na tvém místě bych se asi vykašlala na celé tohle divadýlko s nohou a prostě se jí zeptala, jestli by někdy nechtěla zajít třeba na oběd nebo na večeři. Pokud se stydí nebo se drží víc pozadu, navrhla bych oběd, co možná nejvíc nenucenou cestou. Pokud je to koketa, odvážila bych se s večeří. Pokud má ráda hru, půjde do toho, však co může ztratit…:-) buď hlavně sám sebou a nic na ni nehraj, ty růže nejsou špatný nápad, ale dala bych jí je až při té večeři. Na oběd bych je netahala. Uvidíš… nebo jí můžeš po tanečním pozvat na někam na skleničku…

Beer4Real

mě se to zase líbí, já bych to udělal jak píšeš, uděláš větší dojem než ji jen pozvat na večeři na kterou ani nemusí dojít. zrovna to na ní na tanečních vyklop i s těma růžema tak se aspon dozvíš jestli máš šanci. tohle přesně na holky funguje, ten kdo se nebojí a udělá ještě milé překvápko s růžema má skoro vyhráno. ty vole ta musí byt tvoje :)

anonym

To je podobné jako ten vtip: „Mladík je na koloně a strašně se mu tam líbí krásná mladá slečna. Začne přemýšlet, jak ji nejlíp oslovit, aby neudělal ostudu. Slečna sedí u stolu s rodiči a je mu trapné tam za ní jít. Jak tam tak sedí, nehty okousaný, najednou vidí, jak se zvedá a odchází k toaletám. Tentokrát sebere všechnu odvahu a jde za ní. Chvíli čeká přede dveřmi a uvažuje jak ji oslovit.Otázka Kolik je hodin? je trapná, navíc ona nemá hodinky. Jak se jmenuješ? To je hned na začátek vlezlý. Půjdem si zatančit? To je také blbá otázka, když se najednou otevřou a vyjde z nich ona. Zhluboka se nadechne a zeptá se: "Sralas?“

led

…tak scénar by sme už mali, ako píše Damiana. Dramaturgiu diela už prevzala.
Teraz už len maličkosti: tvorivý štáb, priestor, hercov (určite aj pán scenarista si rád zahrá), peniaze (taký detail a dokáže znepríjemniť tvorivý život, fuj) a čo je hlavné – divákov.
Čo vy na to?
Ale ja som romantička, chýba tam tá správna snivá romantika.
Cítim z toho skôr nejaké psychodráma, rozpitvávanie každého jednotlivého kroku, vnútorný dialóg autora s jeho Alter Egom, prelínaný úsmevom a hravosťou milovanej dievčiny.
Po ťažkej vnútornej psychoanalýze vzťahov sa vaša myseľ (i naša) uberá do výšin nádejnej budúcnosti a predstáv spoločného kráčania po koberci červených ruží.
Sadnete si pod košatý strom, vtáci vám spievajú, zahľadíte sa jej do očí a z chvejúcich pier zaznie otázka:
„čo sme dostali na domácu úlohu?“
Ak toto nepochopí a nezrúti sa do vášho náručia, tak ju nedostanete.
Ale možno aj áno, život a láska sú nepredvídateľné.

pizlicka

pokud se ji libis,je jedno,co udelas.muj pritel me vzdy uhanel po meilu.napsal dlouhy,velmi dlouhy meil,ve kterem o me bojuje a vzapeti v nem pise,ze je nesmysl,abych jej milovala,pak na to prida romantickou pisen,dramaticky se omlouva,ze oním meilem obtezoval a ze uz se to nestane,jen musel proste napsat,co ke me citi.........­.............­.......a uplne dole,pise-----A MIMOCHODEM,MAM DVE VOLNE MISTA DO SLOVANU 🙂 to je pozvani na tancovani.DAMI­ANO,prosim te,co to je za muze,k´tery takovym stylem dobyva zenu??tome,ja zajem mela,takze se zapotil uplne zbytecne.stacilo zavolat a rict co citi,a jestli bych nekam sla.ty mejli nesnasim.je to neosobni.

manon

Co takhle jednu růži (bez toho veškerého divadla) pro začátek a slíbit postupně devět dalších :)

Damiana si v rozohnění (oprávněném :) ) spletla sudý počet s lichým :) Tak živým tedy lichý počet květin, sudý se dává na hřbitov. Ovšem neplatí to u jubileí a taky se to nějak neřeší u míchaných kytic. Ale u malého počtu stejných květin bych to respektovala. Co takhle jednu růži pro začátek a slíbit postupně devět dalších :)
http://www.pri­telkyne.cz/clan­ky/sudy-nebo-lichy-jaky-pocet-kvetin-k-jake-prilezitosti-962.html

PS: Nelíbí se mi už úvod otázky. To „dostanu ji“ nemá co dělat s city, to je lov, políčeno na trofej, ne na lásku :)
Doplňuji:
Těch deset růží rozdělených na 10 x jednu jsem nechtěla opakováním zdůraznit :) Jen jsem to zapomněla na druhém místě smazat :D

venkovan

Ty chceš holku „dostat“?
Román máš hezký, ale výraz „dostat holku“ o něčem hovoří.
Být holkou – uteču před tebou – protože bych nechtěl(-a) být něčím co u tebe může být charakterem majetku.

Adiska

Já bych tě asi propleskla, kdo se má pak tahat s těma kytkama 🙂 až moc fantasmagor mi to přijde. radši bych ji prostě pozvala ven na procházku ale někam kde by se bavila. Nejsem romantik takže vše řeším jednoduše a prostě 😁