Fred

Dostali jste nekdy ve snu radu?

Zdal se vam nekdy sen, ktery vam rekl, jak dal? Poradil vam nekdo ve snu? Nebo ukazal vam sen jedno z reseni, ktere jste po probuzeni uznali jako spravne, vhodne?

Nejlepší odpověď
Čarodějnice

Ne jen radu ale i cestu.

Další odpovědi
anonym

ano, že nemám tak štvát svého šéfa nebo se semnou rozvede

michalkaf

Já si naštěstí sny nepamatuju. Určitě bych byla naštvaná, kdybych na tu radu dala, a dopadlo by to blbě.

ReHu

Ano. A také to funguje tak, že když potřebuji radu a zeptám se, dostanu ji.
Ale vše má své podmínky a zákonitosti.

straširybka

mně ne, sestřence se ale zdálo, že jí někdo z rodiny říká, že je slaboch a že nedokáže přestat kouřit. druhý den ráno si nezapálila a nekouří už 2 roky 🙂 a mně se zdá často jeden sen, pokaždé je v něm letadlo, pokaždé spadne a hoří, ale jinam a jinak, vždy stihnuutéct kus dál, protože vidím, že padá. manžel měl podobné sny taky často, ale jemu to skončilo, co jsme se přestěhovali k letišti. já je měla i předím i teď

GM

Nejen radu ve snu, ale někdy ráno vím řešení problému, které jsem večer neznala. Jak se říká, ráno je moudřejší večera. Stačí poprosit svoje průvodce a anděla strážného.