lukas.zmizik

dostali jste někdy v životě chuť na rohlík?

že jste si vyloženě dali rohlík (s něčím) jenom proto, že jste na něj měli chuť … nebo rohlík jíte jenom tak z povinnosti (pokud někdo odpoví „rohlík s gulášem“, tak vězte, že jako prvotně myslím skutečně ten rohlík)…

Nejlepší odpověď
Drap

Mnohokrát, mám rád rohlíky.

Další odpovědi
redy

Vysloveně že bych slintala na rohlík, tak to vážně ne 🙂

Rocker

Každou chvíli,třeba jen tak s máslem.Když je čerstvej a křupavej,tak i bez másla.

Nuk nuk

když se najde čerstvý, poctivý, dobře propečený, křupavý rohlík, tak ano.

badisko

ano …:D jsem mimo a zde rohliky a housky neznaj jedine jak si mohu rohlik obstarat tak je si ho upect …ale vis jak neni nad to si dat rohlik s parizakem a kofolou …uvadene veci tady nejsou takze chut obcas bejva …:D

zjentek

to mě vrátilo 30let zpět, kdy se mi to stávalo často asi proto, že to pečivo bylo chutné, tudíž zřejmě i zdraví prospěšné ..to jsem si skočil do krámu jen tak pro rohlík, nebo třeba banketku ..to bylo žrádlo :o

bolak

Na rohlik, na housku, na chleba…normální věc. Pamatuju že jako dítě jsem si dával rohlík s kečupem, a u dědy jsme si s chutí opalovali rohlíky na kamnech, dokonce i v lětě jsme si ve 40 stupnovym vedru rozpálili kamna, jen abysme si na tom černým rakovinovým plátě, na kterej jsme v průběhu dne plivali protože se nám líbilo jak se z těch flusanců horkem dělají syčící bílý kuličky, mohli opéct rohlíka.

A úplně největší pochoutka, je sendvič – dva krajíce chleba a mezi nima suchej rohlik.

mosoj

Dostal, ale na opravdový rohlík , ne na kus těsta.

anonym

Chuť jen na samotný rohlík jsem neměl nikdy, ale se salámem (gothail, ale ten už dneska není to co býval) jsem měl pokaždé, když jsme jeli za komunistů někam na výlet.Tak 3 rohlíky a 15 deka gothailu, to bývala moje svačina kdekoliv.
Zrovna tak třeba doma na večeři, rohlík s máslem a medem. 5 rohlíků a med, to bývala (a někdy je i dnes) moje večeře.
A mimochodem.Guláš tak jedině se šesti (knedlíkama), s rohlíkem to není ono.
Ještě tak držková nebo gulášová polévka s rohlíky (3–4), tak to mám také rád.

Sarrow

Když jsou rohlíky čestvé a křupavé tak si je dám rád s čímkoliv, třeba k snídani si je namažu klasickým máslem a piju k tomu oslazený černý čaj s citrónem (lepší už jsou snad jen loupáky s kakaem :D ), ale poslední dobou se snažím vyhýbat bílému pečivu. :)
Doplňuji:
A obzvlášť miluju makový a nemám rád když je na nich příliš mnoho soli :)

Reezo

Já osobně nerad konzumuji vlasy nebo kopita zvířat. Pokud jste se někdy zajímali co v tom skutečně je… Jak to tak čtu, tak spoustu lidí si libuje v tom pojídat lidské vlasy a kopita zvířat :D dobrou chuť.

Hamon

Chodím pro ně poměrně daleko do pekárny. Znáš lepší zákusek, než čerstvý, teplý křupavý rohlík? Snad jen stejně čerstvý chleba nebo jablečný koláč.

klob1

Ahojky,
tak záleží jestli na pravý rohlík, tak ano. Klidně i samotný.
Pokud myslíš, to co většina považuje za rohlík v obchodě, tedy většině obchodů, ne úplně u všech, jsou i výjimky. Tak ten jen z hladu a z nouze.

Poster89

Když už, tak na celozrnnej 🙂. viz. http://procje­.cz/proc-je-bile-pecivo-nezdrave/

redy

Tak to by mě zajímalo panové, kde nakupujete.
Vživotě sem neměla rohlík kterej by chutnal,sice nevím jak chutnali rohlíky za komančů ale ty gumy co maj v obchodech děkuju nechci 🙂

Hamon

Choď do pekáren. To, čemu říkají rohlík třeba v Albertu, beru jen do nádivek apod.

zzzzz

Není pekárna jako pekárna, někde si tak říkají i když jsou jen ohřívárnou zmražených polotovarů a to je pak hnus rohlík.