Avatar uživatele
terry

Dostali jste někdy v restauraci jídlo na nahřátých talířích?

Protože já ještě nikdy. A občas to byla i velmi dobrá restaurace.
Doplňuji:
Tak to asi chodím, do jiných restaurací :).
Ale hlavně, že si pochutnám. Jen jídlo je brzy studené :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, hanny 2, fablen před 4471 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

ano zrovna dneska… tak ze otazka jako vysita..
byla to kureci rolada se spenatovymi listy, cesnekem, slaninou, opecenymi brambory a bylinkovou omackou…za 130 kc

restaurace nepatri do nobl kategorie, i kdyz interier a obsluha prijemna, az sem se divil, ze tam nechodim castej…

zato o par kroku dozadu je pizzerie, kde se mne nejednou pokusila obsluha okrast pri placeni a kdyz sem podotknul do webove navstevni knihy, ze nejednou si nas servirka nevsimla ani po patnacti minutach, na druhy den se objevily tri komentare s ruznymi jmeny ale stejnou IP adresou, ze pry to neni pravda

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Několikrát. Neni to až zase nic tak vyjímečného. Záleží ale také na druhu jídla

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Pokud si dávám teplé jídlo, a ne jen můj milovaný Caesar salát, tak většinou ano. Jednou jsme si s mužem chtěli jídlo vyměnit, (protože jsem chtěla jeho vypečenější řízek) a talíře byly horké až moc, že jsme s nimi nad stolem docela žonglovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Taky už se mi to stalo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

To není nic neobvyklého a pro kuchaře nic složitého.U nás má nahřívací box na talíře i pivnice.A když není,stačí je položit na výdejní „režon“.U minutek se ale tohle už moc nepoužívá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření