terry

Dostali jste někdy v restauraci jídlo na nahřátých talířích?

Protože já ještě nikdy. A občas to byla i velmi dobrá restaurace.
Doplňuji:
Tak to asi chodím, do jiných restaurací :).
Ale hlavně, že si pochutnám. Jen jídlo je brzy studené :(

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ano zrovna dneska… tak ze otazka jako vysita..
byla to kureci rolada se spenatovymi listy, cesnekem, slaninou, opecenymi brambory a bylinkovou omackou…za 130 kc

restaurace nepatri do nobl kategorie, i kdyz interier a obsluha prijemna, az sem se divil, ze tam nechodim castej…

zato o par kroku dozadu je pizzerie, kde se mne nejednou pokusila obsluha okrast pri placeni a kdyz sem podotknul do webove navstevni knihy, ze nejednou si nas servirka nevsimla ani po patnacti minutach, na druhy den se objevily tri komentare s ruznymi jmeny ale stejnou IP adresou, ze pry to neni pravda

Další odpovědi
Drap

Několikrát. Neni to až zase nic tak vyjímečného. Záleží ale také na druhu jídla

Damiana

Pokud si dávám teplé jídlo, a ne jen můj milovaný Caesar salát, tak většinou ano. Jednou jsme si s mužem chtěli jídlo vyměnit, (protože jsem chtěla jeho vypečenější řízek) a talíře byly horké až moc, že jsme s nimi nad stolem docela žonglovali.

Mapel

Taky už se mi to stalo :)

jmhad

To není nic neobvyklého a pro kuchaře nic složitého.U nás má nahřívací box na talíře i pivnice.A když není,stačí je položit na výdejní „režon“.U minutek se ale tohle už moc nepoužívá.