JanyOK

Dostali jste někdy „poslední šanci“?

Nejlepší odpověď
led

Ešte na ňu len čakám.
…Som mladá 🙂

Další odpovědi
Deli

Spíš jsem ji dávala, svému exmanželovi. A pak ještě jednu poslední, a další poslední… A když jsem pak řekla, že těch posledních šancí bylo už dost a chci se rozvést, strašně se divil.

arygnoc

Ne.
A já sám osobně nezvyknu dávat ani druhou.

Připadá mi naivní, pokusit se někomu věřit (třeba po nevěře), po zklamání třeba s penězi (půjčka, defraudace, krádež [např. synem-narkomanem rodičům]) za naivitu.
Život je krátký na to, abychom šance zahazovali nebo nabízeli.

Jistě, také se mi něco nepovedlo (a dnes bych to možná udělal jinak), ale ty šance, které jsem využil, mne uspokojují.

barnajka

„Poslední“ ne, ale tu „druhou“ snad milionkrát. Někdy i víckrát od stejné osoby :))