Spiritus

Dostali jste někdy pořádnou ťafku?

Od rodičů,kamarádů…?
Doplňuji:
pro neznalé..ťafka=fac­ka

Nejlepší odpověď
anonym

já jo a chtěla jsem jí vrátit bylo to od holky se kterou jsme se nesnášely,ale stálo mezi náma kolo a ja když jsem se rozpřáhla tak mi ujely nohy a přes to kolo přepadla,tak jsem vlastně dostala dvakrát

Další odpovědi
iceT

Od rodicu jako decko mockrat,jen do urciteho veku,pak uz to nemelo moc smysl,ale jak pisou ostatni,tak od zivota uz taky parkrat.
Jednou,jeste mi nebylo ani 5,me zrubal tatinek,uz nevim kvuli cemu,a kdyz se vratila mamka z prace,tak ji rikam "tatinek me bacal tady a tady"a ukazovala jsem si na zadek a na tvar.No,tech tafek asi bylo vic,nez jedna.

Miroslavst

Co je to ťafka?
A pak ti řeknu jestli jo nebo ne.
Určitě a hodně, ale nebylo to nic platný.

verka

Čím dál víc. Obecně se to svádí na život, ale není to tak, nejčastěji jsou to lidi kolem nás.
A když né tak si stačí přečíst, co nového připravuje vláda a dostanu takovou, že druhou si dám o zeď.

Michal

Dostal a mockrát.To by jste se divila.

quentos

od rodičů to skoro nebylo potřeba, ale od života, to dostávám přes držku furt.

vecernice

No jéje.Jako děcko jsem dostávala opravdu řádně.Pak v dospělosti v práci jsem taky nějakou pochytila.Jednu,ale fakt ,,jen"jednu od svého ex.Ale víckrát už to neskusil a snad už to ani skoušet nikdo nebude.Ne že bych se nechala.Ale nejvíc stejně bolí ty tˇafky od života!Ty si dlouho pamatujeme.

kapka

Od rodičů určitě ne. Proto jsem začala chodit ke koním, že mi to bylo líto. 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=fSyc­mR80kOA&featu­re=related

http://www.you­tube.com/watch?v=cFmlMhL­UTQg

oskar

Jednou jsem dostal ne facku,ale pořádnou naklédačku od cikánů…